Styret:

Konstituert LeiarMai Britt Ulviksbakken
mbulviksbakken@gmail.com906 11 541
SponsoransvarlegRobert Hansenrobert@hemsedal-alarm.no957 61 614
Nestleiar / KasserarJan Vidar Skoltj-viskol@online.no902 28 118
SkrivarMarianne Intelhusmarianneintelhus@hotmail.com958 03 007
IKT / TrenaransvarMorten Andreas Løchen
maloechen@gmail.com959 17 270
TrenarkordinatorKristin Eskild Høltok_eskild@hotmail.com926 45 443



Husstyre for Gravsetstugu:



Signe Lise H. Jordheimsign-ljo@online.no908 64 516
Jan Vidar Skoltj-viskol@online.no902 28 118

Gravset nemnd:
LeiarOle Nils Aalrustoaalrust@online.no906 44 519
Henning Flaget5317@online.no478 41 653
Halvar Hjelmenhalvar75@gmail.com913 42 675
Tore Tyribakkento-tyrib@online.no971 86 759
Terje Mestvedthagen


Gunnar Rudningensissgunn@online.no419 20 246

Snøkanon nemnd:
Ole Nils Aalrustoaalrust@online.no906 44 519
Henning Flaget5317@online.no478 41 653
Halvar Hjelmen
halvar75@gmail.com913 42 675

Renn nemnd, Gravsetrennet og Hemsedalsrennet:
LeiarGry Herlandgryen@online.no995 03 753
Endre Ulsaker
Knut Terje Venås
Gunnbjørg S. Hulbak

Renn nemnd, Klubbmesterskap og tysdagsrenn:




Jannicke Ulrichsen
5317@online.no917 00 304
LeiarSigne Lise H. Jordheim
sign-ljo@online.no
908 64 516



Du kjem enklast i kontakt med oss på langrenn@hemsedalil.no

>
Powered by: Bloc